Szczoteczka soniczna do twarzy Sonicade – test i recenzja

Na mojej stronie znalazła się już recenzja szczoteczki elektrycznej, a dziś przyszedł czas na opisu kolejnego urządzenia do oczyszczenia twarzy. Mowa o szczoteczce sonicznej do mycia twarzy Sonicade. Używam tego urządzenia już od kilku tygodni, dlatego też sporo mogę o niej powiedzieć. Przekonajmy się, czy warto używać jej podczas codziennej pielęgnacji!  

szczoteczka soniczna do twarzy

Szczoteczka soniczna do twarzy Sonicade – opis produktu 

Urządzenie od producenta Sonicade można kupić w trzech kolorach: różowym, turkusowym oraz niebieskim. Ja zdecydowałam się na ten ostatni odcień i nie żałuję – jest on przepiękny i wspaniale wygląda u mnie na półce w łazience. Wzbogacona jest ona o srebrne, błyszczce elementy, które nadają jej ekskluzywności. Nie widziałam jeszcze aż tak ładnego produktu na rynku. 

Szczoteczka posiada kilka prędkości, dzięki czemu bez problemu możesz dostosować szybkość jej działania do swoich potrzeb. Ja zazwyczaj korzystam z tych pośrednich prędkości, ponieważ wtedy mam nad urządzeniem najlepszą kontrolę. 

Tym, co wyróżnia szczoteczkę soniczną do twarzy od Sonicade, są trzy tryby działania: niebieski, czerwony i różowy. Co to właściwie znaczy?  

Tryb niebieski to klasyczne oczyszczanie twarzy, z którym można się spotkać we wszystkich szczoteczkach, które dostępne są na rynku. Dobrze sprawdzi się on do usunięcia sebum, czy pozbycia się resztek makijażu. 

Tryb czerwony to jeden z moich ulubionych trybów. Oferuje on ciepły masaż, który pobudza skórę. Używam go do mycia, a także nakładania maseczek. Dzięki niemu Twoja cera będzie wyglądała znacznie młodziej.  

Tryb różowy to ostatni tryb, który również należy do moich ulubieńców. Jest to połączenie funkcji mycia z mikroprądami, które delikatnie odczuwalne są podczas oczyszczania. Dobrze odżywiają skórę i zmuszają ją do regeneracji.  

Wspomnę również o ładowaniu. Do zestawu ze szczoteczką producent dołączył kabel, dzięki któremu ładuje się ten sprzęt. Ładuje się on około 1-2h, a czas ten pozwala na używanie jej nawet do 30 dni (w zależności od częstotliwości, trybu i długości mycia).  

szczoteczka soniczna do twarzy

Szczoteczka do mycia twarzy Sonicade – stosowanie 

Urządzenie posiada silikonowe włosie, dzięki któremu możliwe jest oczyszczenie twarzy. Osobiście tego typu szczoteczek do twarzy używam 1-2 razy dziennie i tak jest również w tym przypadku. Dzięki temu nie podrażniam swojej cery, a jedynie dogłębnie ją oczyszczam. 

Pamiętaj jednak, że nie zawsze będzie tak, że częstotliwość ta będzie sprawdzać się u Ciebie. Niektóre typy cer są na tyle delikatne, że wymagają innej pielęgnacji. Kluczowe jest obserwowanie swojej skóry i szukanie odpowiedniego czasu mycia.  

Recenzja szczoteczki sonicznej do twarzy Sonicade 

Szczoteczki SoniFoam używam od kilku tygodni. Przetestowałam kilka trybów, jednak zdecydowanie do moich ulubieńców należy tryb czerwony oraz fioletowy. Nie spotkałam się jeszcze z takimi funkcjami przy szczoteczkach, dlatego jest to dla mnie fajna nowość. 

Urządzenia używam dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Do oczyszczania używam na zmianę żelu do mycia i pianki. Przy obydwu tych produktach szczoteczka soniczna dobrze domywa skórę, a także pozostawia ją gładką i miękką. 

Efekty? Zmniejszone pory i brak niedoskonałości. Jak za cenę 150 złotych, to jest to mój jeden z lepszych zakupów.  

szczoteczka soniczna do twarzy

Podsumowanie 

Szczoteczka soniczna Sonicade to urządzenie, które również znalazło się na liście moich ulubieńców. Stosuje ją codziennie i jak na razie jeszcze mi się nie znudziła. Możliwość zmiany trybów, a także wielu prędkości to coś, co zdecydowanie jest zaletą tego urządzenia.  

Na plus jest również jej ekskluzywny design, szybkie ładowanie, no i cena, która wynosi jedynie 150 złotych. Myślę, że mogę ją polecić każdemu.  Aktualną cenę tego produktu możesz sprawdzić pod tym linkiem: https://sonicade.pl/produkt/sonicade-szczoteczka-soniczna-do-twarzy/

Dodaj komentarz